Например, ноутбук 17"
г. Киев, ул. Голосеевская, 7, оф. 231
Разделы
Страницы: [1], 2, 3 ... 6
Wi-Fi: Точки доуступу та повторювачи MikroTiK
Цена отдо
Перейти к
1. Артикул: LHGmount
Кріплення LHG - це базовий адаптер для монтажу на щоглу точок доступу серії LHG. Кріплення MikroTik Simple metallic mount для LHG-продуктів. Базовий кронштейн для установки всіх пристроїв лінійки LHG. Металеве виконання. Повна сумісність з серією LHG, включаючи моделі LHG XL. Входить до комплекту постачання Wireless Wire Dish.
Тримач MikroTik LHGmount для LHG-продуктiв
Гарантия: 12 мес.
2. Артикул: RBcAPL-2nD
CAP lite - це крихітне пристрій точки доступу, яке ідеально підходить для громадських місць і підприємств готельного бізнесу, таких як готелі, аеропорти, торгові центри і т.д. У комплект поставки продукту входять два різних корпусу, які можна легко замінити або, якщо вам дійсно подобається, підігнати дизайн з навколишнім середовищем, ми надаємо файли дизайну для 3D-принтера.
Точка доступу MikroTik cAP lite
Гарантия: 12 мес.
3. Артикул: RBMQS
Точка доступу MikroTik RBMQS 802.11n, 1xFE. Основні функції RBMQS: портативний помічник для встановлення CPE, тестування та налаштування пропускної здатності; установка CPE, тестування пропускної здатності та налаштування з USB Power Bank і підтримкою MQS AP для підключення до смартфона, планшета або ноутбука; підключення MQS до Ethernet або Ethernet/PoE пристроїв в режимі Wi-Fi клієнта для управління; тимчасова портативна точка доступу.
Точка доступу MikroTik RBMQS
Гарантия: 12 мес.
4. Артикул: RBLDF-5nD
Точка доступу MikroTik LDF 5. Зовнішня бездротова система з вбудованою антеною - призначена для установки на офсетні параболічні супутникові антени. Супутникова тарілка буде виконувати функцію підсилюючого сигнал рефлектора. LDF 5 легко вбудовується в будь-який кронштейн діаметром 40 мм. Головні особливості MikroTik LDF 5: вбудований радіомодуль 5 ГГц; живлення PoE; MIMO 2x2; використовуючи параболічну антену разом з пристроєм - можна досягти підсилення до 33 дБі; вбудована RouterOS 3-го рівня; широкий діапазон робочої температури. Від -40 градусів до + 70.
Точка доступу MikroTik LDF 5
Гарантия: 12 мес.
5. Артикул: RBSXTsq2nD
MikroTik SXTsq Lite2 (RBSXTsq2nD) - легка, витончена та компактна точка доступу для зовнішнього розміщення з робочою частотою 2412 - 2484 MHz. Пристрій підтримує технологію MIMO 2х2 та стандарти Wi-Fi 802.11 b/g/n. Високоефективна точка доступу використовується для побудови бездротового мосту або для роботи в якості клієнтської точки доступу. Максимальна потужність радіомодуля досягає 30 dBm. Коефіцієнт посилення інтегрованої антени - 10 dBi при ширині антенного променя 60°/30°. Пристрій працює на базі процесора QCA9533 з тактовою частотою 650 МHz з об\'ємом оперативної пам\'яті 65 МВ та 16 МВ... Полный текст 
Точка доступу MikroTik SXTsq Lite2
Гарантия: 12 мес.
6. Артикул: RBSXTsq5nD
Точка доступу MikroTik SXTsq Lite5. MikroTik SXTsq-Lite5 (офіційна назва RBSXTsq5nD) відноситься до нових пристроїв із серії SXT виробництва Mikrotik. Модель SXTsq є компактною і легкою зовнішньою точкою доступу, обладнаною вбудованою антеною. Точка доступу RB-SXTsq-5nD ідеальна, коли необхідно створити лінк \"точка-точка\" при віддаленості до 12 км. До того ж її можна використовувати в ролі звичного (CPE) пристрою для мережі \"точка-багатоточка\". Точка доступу SXTsq Lite5 відрізняється компактністю і стійкістю до атмосферних впливів. До того ж її монтаж максимально спрощений.
Точка доступу MikroTik SXTsq Lite5
Гарантия: 12 мес.
7. Артикул: RBcAP2nD
MikroTik cAP (RBcAP2nD) – двоканальна стельова точка доступу, яка працює на частоті 2.4 GHz з підтримкою бездротових стандартів 802.11 b/g/n. Швидкість Wi-Fi становить 300 Mbps. Непомітний дизайн цієї точки добре вписується в будь-який інтер\'єр і підходить як для установки в аеропортах, готелях, торгових центрах, інших громадських місцях, так і в приватних будинках і квартирах. Використання CAPsMAN від MikroTik, який на відміну від програмного забезпечення традиційного контролера працює на будь-якому існуючому в мережі пристрої RouterBOARD, позбавляє від необхідності використовувати окремий... Полный текст 
Точка доступу MikroTik cAP
Гарантия: 12 мес.
8. Артикул: RBSXTsq5HPnD
MikroTik SXTsq 5 - компактний і легкий зовнішній бездротовий пристрій з вбудованою антеною. Підходить для організації зв\'язку типу точка-точка, також може використовуватись як клієнтське обладнання. Корпус приладу виготовлений із пластику, стійкого до атмосферних впливів, та легко монтується. На відміну від попередньої моделі SXT 5 у цій моделі покращено конструкцію антени (при цьому посилення антени збережено і становить 16 dBi) та значно зменшено фізичний розмір пристрою (SXTsq вдвічі тонше). У точці доступу використаний радіомодуль вищої потужності, що дозволяє застосовувати SXTsq 5 передачі... Полный текст 
Точка доступу MikroTik SXTsq 5
Гарантия: 12 мес.
9. Артикул: RBLDFG-5acD
MikroTik LDF 5 ac (RBLDFG-5acD) - бездротова зовнішня точка доступу з робочою частотою 5150 MHz - 5875 MHz. Може використовуватися для зв\'язку між точками як бездротовий міст або в якості клієнтського пристрою в багатоточкових мережах. Підтримує стандарти Wi-Fi 802.11 аn/ac та технологію MIMO 2x2. Працює на базі процесора IPQ-4018 з тактовою частотою 712 GHz та має 256 MB оперативної пам\'яті.
Точка доступу MikroTik LDF 5 ac
Гарантия: 12 мес.
10. Артикул: RBSXTsqG-5acD
MikroTik SXTsq 5 ас - компактний та легкий бездротовий пристрій зовнішнього застосування з вбудованою антеною. Підходить для організації зв\'язку типу точка-точка, також може використовуватись як клієнтське обладнання. Точка доступу працює у частотному діапазоні 5 GHz та підтримує Wi-Fi стандарт 802.11ac. Пристрій оснащений одним портом Ethernet з пропускною здатністю 10/100/1000 Мbps, що дозволяє повною мірою використовувати швидкість Wi-Fi 867 Gbps. Корпус приладу виготовлений із пластику, стійкого до атмосферних впливів, та легко монтується. На відміну від попередньої моделі SXT 5 ас, у цій... Полный текст 
Точка доступу MikroTik SXTsq 5 ac
Гарантия: 12 мес.

Страницы: [1], 2, 3 ... 6