Например, ноутбук 17"
г. Киев, ул. Голосеевская, 7, оф. 231
Разделы
Портативная солнечная энергетика
2E Energy   
Поиск
Цена отдо
Горячие позиции
1. Артикул: 2E-PSP0010
Компактна й легка сонячна панель буде незамінною у подорожах, на дачі, пікніку або за важких умов на військових дислокаціях.
2E-PSP0010 потужністю 14 Вт важить усього 360 г, що робить пристрій надзвичайно мобільним і зручним для транспортування та, як наслідок, придатним до використання як у тилу, так і на фронті, адже головним завданням пристрою є швидке заряджання переважної більшості USB-пристроїв (смартфонів, камер, ноутбуків тощо) під прямим сонячним промінням, навіть за особливо важких умов.
Портативна сонячна панель 2E, 14 Вт зарядний пристрій, USB-A 5V/2.4A
Гарантия: 24 мес.
2. Артикул: 2E-PSP0020
Попереду на нас чекає непроста зима з можливим віяловим відключенням електроенергії. За цих обставин у пригоді стане портативна сонячна панель, та корисною вона може бути не тільки в тилу для цивільних, а й на передовій для захисників, адже у важких польових умовах важливо мати змогу вчасно підзаряджати необхідні засоби.
Портативна сонячна панель 2E, 22 Вт зарядний пристрій, 2*USB-A 5V/2.4A
Гарантия: 24 мес.
Портативна сонячна енергетика – обладнання, що може суттєво полегшити життя в польових умовах, в умовах надзвичайних сітуацій, адже забезпечує можливість швидкого заряджання практично всіх USB-пристроїв, як-то смартфонів, камер, ноутбуків тощо, без прив’язки до генераторів, а просто під прямим сонячним промінням