Например, ноутбук 17"
г. Киев, ул. Голосеевская, 7, оф. 231
Разделы
Страницы: [1], 2, 3 ... 8
Маршрутизатори MikroTiK
Цена отдо
Перейти к
1. Артикул: TG-BT5-IN
MikroTik Indoor Bluetooth tag (TG-BT5-IN) – внутрішній Bluetooth трекер для MikroTik KNOT або інших налаштувань відстеження IoT активів/телеметрії. Тонкий та гладкий, ідеально підходить для відстеження запасів у приміщенні. Вбудовані датчики температури та акселерометр, вбудований акумулятор, якого вистачить на довгі роки. Підтримує формат телеметрії iBeacon, Eddystone, MikroTik.
Мiтка MikroTik TG-BT5-IN, Bluetooth
Гарантия: 12 мес.
2. Артикул: TG-BT5-OUT
3. Артикул: RB931-2nD
hAP mini RB931-2nD - це мініатюрна точка доступу від MikroTik для дому або невеликого офісу. Пристрій оснащений потужним процесором QCA9533 з тактовою частотою 650 MHz, оперативною пам\'яттю 32 MB, двоканальним радіомодулем c максимальною вихідною потужністю 22 dBm і інтегрованою всенаправленою антеною 1.5 dBi. Також є 3 налаштовуючі Ethernet-порти 10/100 Мbps. hAP mini працює під управлінням операційної системи RouterOS Level 4, що забезпечує розподіл смуги пропускання, міжмережевий екран, контроль доступу користувачів і багато інших можливостей. При цьому допускається не тільки спільна робота... Полный текст 
Маршрутизатор MikroTik hAP mini
Гарантия: 12 мес.
4. Артикул: RB941-2nD-TC
Маршрутизатор MikroTik hAP lite (RB941-2nD-TC). Компактна точка доступу, яка ідеально підходить для квартир, будинків і невеликих офісів. Пристрій оснащується багатофункціональною операційною системою RouterOS level 4 з усіма її можливостями: брандмауер, контроль доступу користувачів, обмеження пропускної здатності тощо. Особливості Mikrotik hAP lite TC (RB941-2nD-TC):
завдяки кнопці WPS є можливість підключатися клієнтам по бездротовому каналу без введення пароля; пристрій можна перевести в режим cAP для централізованого управління ним за допомогою контролера CAPsMAN; потужна начинка пристрою... Полный текст 
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC
Гарантия: 12 мес.
5. Артикул: RB941-2nD
MikroTik hAP lite - ідеальний невеликий пристрій для квартири, будинку чи офісу. Маршрутизатор підтримує технологію WPS, яку запускає кнопка на пристрої. За допомогою WPS можна підключати пристрої до Wi-Fi роутера без необхідності вводити пароль від бездротової мережі, що дуже зручно. Крім того, hAP
Маршрутизатор MikroTik hAP lite
Гарантия: 12 мес.
6. Артикул: RBmAPL-2nD
MikroTik mAP lite - невеличка бездротова точка доступу, яка може використовуватися в будь-якому місці: під час подорожей для підключення до мережі інтернет ваших пристроїв в готелі або в якості клієнтської точки для поліпшення рівня сигналу.
Маршрутизатор MikroTik mAP lite
Гарантия: 12 мес.
7. Артикул: RB750r2
hEX lite - це невеликий пятіпортовий Ethernet-маршрутизатор в красивому пластиковому корпусі.
Маршрутизатор MikroTik hEX lite
Гарантия: 12 мес.
8. Артикул: RBmAP2nD
MikroTik mAP (RBmAP2nD) - дуже компактна точка доступу 2.4 GHz з підтримкою технології MIMO 2x2 - найкраще рішення для любителів подорожей і прихильників компактних інсталяцій. Додаткову портативність пристрою надає наявність різних варіантів живлення: USB, PoE і Jack. Завдяки сучасній багатофункціональній операційній системі MikroTik RouterOS, mAP 2nD може працювати як в режимі точки доступу, так і в режимі станції, а також підтримує і більш серйозні налаштування (маршрутизація, VPN, Firewall, і багато іншого). Крім того, пристрій може виконувати функцію PoE-інжектора - другий порт Ethernet... Полный текст 
Маршрутизатор MikroTik mAP
Гарантия: 12 мес.
9. Артикул: RB952Ui-5ac2nD-TC
Mikrotik hAP ac lite tower - перевірений, двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор в новому ергономічному корпусі. Пристрій служить для створення одночасного покриття Wi-Fi для частот 2.4 і 5 ГГц. Невеликі розміри сприяють компактному розміщенню будинку або в офісі, а встановлена операційна система RouterOS level 4 робить його надійним, високопродуктивним і багатофункціональним. Оновлений форм-фактор корпусу дозволяє встановити роутер як горизонтально, так і вертикаль. Кріплення для настінного монтажу йде в комплекті.
Маршрутизатор MikroTik hAP ac lite TC
Гарантия: 12 мес.
10. Артикул: RB951Ui-2HnD
RB951Ui-2HnD - це бездротова точка доступу SOHO з процесором Atheros нового покоління і більшою обчислювальною потужністю. Він має п\'ять портів Ethernet, один порт USB 2.0 і високопродуктивну бездротову точку доступу 802.11b/g /n 2,4 ГГц з вбудованими антенами.
Він має процесор з тактовою частотою 600 МГц, 128 МБ ОЗУ і функцію виведення PoE для порту № 5 - він може живити інші пристрої з підтримкою PoE з тим же напругою, що і пристрій. Максимальне навантаження на порт - 500 мА.
У комплект входить RouterBOARD 951Ui-2HnD в пластиковому корпусі і блок живлення.
Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD RB951Ui-2HnD
Гарантия: 12 мес.

Страницы: [1], 2, 3 ... 8